Výzkumný pracovník/výzkumná pracovnice - rostlinolékař/fytopatolog se zaměřením na mykologii (ž/m) - ostatní specialisté v oborech příbuzných biologii, botanice a zoologii, Troubsko

Věda a výzkum, Zemědělství a lesnictví / Výzkumný pracovník/výzkumná pracovnice - rostlinolékař/fytopatolog se zaměřením na mykologii (ž/m) - ostatní specialisté v oborech příbuzných biologii, botanice a zoologii

Společnost Zemědělský výzkum, spol. s r.o.

Místo pracoviště Zahradní 400, Troubsko
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 32 000 - 32 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Výzkumný pracovník/výzkumná pracovnice - rostlinolékař/fytopatolog se zaměřením na mykologii (ž/m) - ostatní specialisté v oborech příbuzných biologii, botanice a zoologii (Zahradní 400, Troubsko)

První kontakt: e-mailem do 31.8.2023 posílat životopis, motivační dopis, Souhlas se zpracováním a uchováním osobních údajů - GDPR (ke stažení na stránkách www.vupt.cz)

Náplň práce:
- integrovaná ochrana rostlin se zaměřením na mykologii
- zapojení do řešení výzkumných projektů
- ověřování účinnosti přípravků na ochranu rostlin v polních podmínkách pro registrační řízení

Požadujeme:
-odpovědný přístup k práci, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost
- ochota pracovat v týmu a sdílet informace
- ochota dále se vzdělávat
- dobrá znalost práce na PC
- flexibilita
- znalost AJ
- řidičský průkaz sk. B
- praxe vítána

Nabízíme:
-odbornou a zajímavou perspektivní práci
- prostor k profesnímu i osobnímu růstu
- kontakty s pracovišti v ČR a zahraničí
- možnost distančního doktorandského studia
- přátelské pracovní prostředí
- závodní stravování
- pět dní dovolené navíc
- služební cesty po ČR
- sick days

Informace o společnosti Zemědělský výzkum, spol. s r.o.

Zemědělský výzkum, spol. s r.o.
Zahradní 400
Troubsko
66441
IČO: 26296080
aktualizováno před 9 měsíci