Vzorkař/ka - oddělení zákaznického servisu - technici a laboranti v biologických a příbuzných oborech (kromě zdravotnických), Děčín

Zemědělství a lesnictví / Vzorkař/ka - oddělení zákaznického servisu - technici a laboranti v biologických a příbuzných oborech (kromě zdravotnických)

Společnost Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem

Místo pracoviště Březinova 444, Děčín
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 20 100 - 29 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vzorkař/ka - oddělení zákaznického servisu - technici a laboranti v biologických a příbuzných oborech (kromě zdravotnických) (Březinova 444, Děčín)

Místo výkonu práce: Březinova 444, Děčín, nebo Pasteurova 9, Ústí n/L
Kontakt: Kateřina Kuchyňová, e-mail:

Náplň práce:
- Provádění odběrů kontrolních vzorků (pitná, bazénová, povrchová a odpadní voda, odpady, sedimenty, kaly, zeminy apod.) a zpracování dokumentace z těchto činností
- Terénní měření parametrů při odběru vzorků vod (teplota, pH, volný a celkový chlor, atd.)
- Vzdělávání v oblasti vzorkování
- Spolupráce na větších zakázkách s ostatními pracovníky ZÚ v rámci ČR
- Komunikace se zákazníky, organizace a optimalizace práce v terénu
- Spolupráce s orgány státní správy při zajištění státního zdravotního dozoru

Požadavky pro přijetí
- Úplné SŠ vzdělání (výhoda vzdělání v oblasti chemie, zdravotnictví, technického nebo přírodovědného směru). Praxe v oboru vítána
- Klientsky orientovaná osobnost, trpělivost a ochota pomoci zákazníkovi vyřešit jeho požadavky
- Analytické a organizační schopnosti, týmová spolupráce
- Pečlivost, spolehlivost, smysl pro detail
- Pozitivní přístup, komunikativnost a flexibilita
- Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
- Standardní PC dovednosti (MS Office)
- Potřebná fyzická zdatnost

Místo výkonu práce - Děčín, Ústí nad Labem
Zaměstnanecké výhody a benefity
Práce na plný úvazek, Pružná pracovní doba.
Zajímavá a zodpovědná práce s možností profesního růstu
Smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením
Platová ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace
5 týdnů dovolené + 2 sick days
Stravenkový paušál
Zázemí státní organizace

Informace o společnosti Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem

Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
Březinova 444
Děčín
40502
IČO: 71009361
aktualizováno před více než rokem