Zahradníci floristé a květináři (hpp, dpp) - zahradníci floristé a květináři, Baška

Zemědělství a lesnictví / Zahradníci floristé a květináři (hpp, dpp) - zahradníci floristé a květináři

Společnost Ing. Michal Kořený

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Baška 302, Baška
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 18 000 - 20 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Zahradníci floristé a květináři (hpp, dpp) - zahradníci floristé a květináři (Baška 302, Baška)

A16 z:22/7/2021 (HPP, DPP) a:24/8/2021
Nabízíme:
- práci na pracovní smlouvu nebo formou dohody mimo pracovní poměr.
Náplň práce:
- zahradnická výroba, pěstování a prodej
- pěstování rostlin ve sklenících a na okolních plochách, vazba květin, věnců, kytic
- prodej rostlin a zahradního sortimentu.
Požadujeme:
- minimálně vyučení v zahradnickém oboru a praxi v zahradnictví nebo květinářství po dobu min. 1 roku (určují výši mzdy).
Kontakt:
- e-mailem, životopis prosím zašlete na e-mail:

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Naturální výhody

Informace o společnosti Ing. Michal Kořený

Ing. Michal Kořený
Baška 302
Baška
73901
IČO: 68155611
aktualizováno před více než 2 roky