Zámečníci, brusiči - brusiči nástrojů a kovů, Nový Hrozenkov

Výroba a provoz, Služby / Zámečníci, brusiči - brusiči nástrojů a kovů

Společnost ZAMET, spol. s r.o.

Místo pracoviště Nový Hrozenkov 818, Nový Hrozenkov
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 20 000 - 26 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Zámečníci, brusiči - brusiči nástrojů a kovů (Nový Hrozenkov 818, Nový Hrozenkov)

ZÁMEČNÍCI, BRUSIČI
POŽADUJEME: Samostatnost, spolehlivost, chuť pracovat, zodpovědnost.
NÁPLŇ PRÁCE: Broušení, začišťování svárů, zvedání břemen do 20 kg. Vše zaučíme.
NABÍZÍME: 3 dny sick day, až 12 000,- Kč ročně na volný čas, odměny při ŽJ, mimořádné odměny, příplatky za práci přesčas, přátelský kolektiv ve stabilní firmě.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Alexandra Šinkmajerová, DiS; tel.: 571 495 919 nebo 605 524 530 v pracovních dnech od 7:00 do 15:00, nebo emailem na adresu:
Ov.e.: 5.8.

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti ZAMET, spol. s r.o.

ZAMET, spol. s r.o.
Nový Hrozenkov 818
Nový Hrozenkov
75604
IČO: 42340217
aktualizováno před více než rokem