Zámečníci - provozní zámečníci, údržbáři, Zlín

Výroba a provoz / Zámečníci - provozní zámečníci, údržbáři

Společnost TECNIMETAL - CZ,a.s.

Místo pracoviště Nábřeží 578, Zlín
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 24 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Zámečníci - provozní zámečníci, údržbáři (Nábřeží 578, Zlín)

Hledáme manuálně zručného, pečlivého a spolehlivého kolegu, strojního zaměření. Výhodou je zkušenost s prací obdobného charakteru, není podmínkou, rádi Vás zaškolíme.

Náplň práce:
příprava pracovního procesu, seřízení, broušení, obsluha a běžná údržba stroje, kontrola opracovaných dílů. Zámečnické práce, montážní práce, příprava pracoviště, údržba nástrojů.

Požadujeme:
manuální zručnost, přesnost, vyučení v oboru nebo praxi na obdobné pozici, znalost čtení výkresové dokumentace. V kolektivu uvítáme samostatného a spolehlivého kolegu, který umí samostatně pracovat. Praxe na obdobné pozici výhodou.

Nabízíme:
25 dnů dovolené, dotované obědy, peněžní bonusy, práce jen na ranní směnu, přátelský kolektiv, férové jednání, dobré zaměstnanecké zázemí, dobrá dostupnost MHD na kole i autem, vlastní kryté parkoviště.

Životopis zasílejte na nebo volejte 737 509 918.

Informace o společnosti TECNIMETAL - CZ,a.s.

TECNIMETAL - CZ,a.s.
Nábřeží 578
Zlín
76001
IČO: 26267047
aktualizováno před více než 2 roky