Zámečníci - zámečníci strojů, Velký Osek

Výroba a provoz / Zámečníci - zámečníci strojů

Společnost Jelínek - MDT, a.s.

Místo pracoviště Za dráhou 771, Velký Osek
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 35 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Zámečníci - zámečníci strojů (Za dráhou 771, Velký Osek)

První kontakt:

Pracovní doba 8 hodin, 40 hod týdně, 6:00 - 14:30 hod.
Zámečnické práce na dílně.

Náplň práce:
Manuální zručnost a schopnost pracovat s kovem
Zhotovovací práce zámečnických prvků, montáže a případně i opravy
Čtení a používání technické dokumentace
Seřizovat, udržovat a ošetřovat nástroje a nářadí.

Požadujeme:
Schopnost pracovat s kovem
Znalost čtení výkresové dokumentace
Zodpovědnost a flexibilitu
Manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost.

Nabízíme:
Nástupní mzda 30.000 Kč HM, po zkušební době 35.500 Kč HM (viz benefity specifikované níže)
Benefity: příspěvek za plnou docházku měsíčně ve výši 2.000,- Kč HM; příspěvek - hodnocení mistra ve výši 3.500,- Kč HM; stravenkový paušál ve výši 82,5 Kč na den = cca 1815,- Kč v čistém; k tomu příspěvek na firemní stravování ve výši 60 Kč za 1 jídlo denně cca 1320,- Kč v čistém, příplatky za přesčasové hodiny, práci v noci a o víkendu; příspěvek na dopravu v případě cesty do práce, která činí více jak 25 km za den; firemní akce
Pracovní smlouva na dobu neurčitou
Přátelský a kolegiální tým
Moderní výrobní prostory a umístění firmy v klidné lokalitě v obci Velký Osek, dlouhodobou spolupráci ve stabilní společnosti.

Informace o společnosti Jelínek - MDT, a.s.

Jelínek - MDT, a.s.
Za dráhou 771
Velký Osek
28151
IČO: 4674171
aktualizováno před asi měsícem