Zámečník/ce - svařování - svářeči, Libina

Výroba a provoz / Zámečník/ce - svařování - svářeči

Společnost GETURA PLUS, spol. s r.o.

Místo pracoviště Libina 824, Libina
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 37 500 - 51 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Zámečník/ce - svařování - svářeči (Libina 824, Libina)

Kontakt: telefonicky od 7.00 - 14.30 hodin, emailem.
Náplň práce:
- sestavování a svařování metodou 135 MIG/MAG, 141 TIG

Požadujeme po Vás:
- znalost čtení výkresové dokumentace-
- ŘP - skupina B výhodou
- praxe v oboru, manuální zručnost, zodpovědnost, operativnost, flexibilitu, ochotu učit se nové věci, spolehlivost

Co vám můžeme nabídnout:
- stabilní a perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti, na trhu jsme již 20 let
- výkonové bonusy, po zapracování úkolová mzda, možnost vydělat si i 51.000,- Kč měsíčně
- nástupní plat 37.500,- Kč

Provoz jednosměnný, v budoucnu možnost dvousměnného. Pracovní doba 6:00 - 14:30, po domluvě lze uzpůsobit autobusové dopravě.
Nástup možný ihned na dobu půl roku, možnost prodloužení PP.

Informace o společnosti GETURA PLUS, spol. s r.o.

GETURA PLUS, spol. s r.o.
Libina 824
Libina
78805
IČO: 25871684
aktualizováno před 3 měsíci