Zámečník - co2 - zámečníci strojů, Kyselovice

Výroba a provoz / Zámečník - co2 - zámečníci strojů

Společnost KM konsult s.r.o.

Místo pracoviště Kyselovice 231, Kyselovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Zámečník - co2 - zámečníci strojů (Kyselovice 231, Kyselovice)

pracoviště Kyselovice - servisní práce v rámci celé Moravy
- Pracovní náplň: realizace oprav, servisu a montáží dojících zařízení a stájových technologií
- Požadavky: vyučení v oboru výhodou (možnost i vyučení v oboru opravář zemědělských strojů), praxe v oboru výhodou, ŘP sk. B podmínkou
- Výhodou: svářečský průkaz CO2 a svařování plamenem (firma je schopna dořešit)
- Benefity: odměny, osobní benefity, dovoz do práce, mobilní telefon, diety - příplatek na oběd, možnost dalšího vzdělávání, možnost nástupu ihned
- Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu: nebo kontaktu na tel.777 776 355 p. Večerka.
- Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti KM konsult s.r.o.

KM konsult s.r.o.
Kyselovice 231
Kyselovice

IČO: 28352050
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Zámečník - co2 - zámečníci strojů