Zámečník (m/ž) - zámečníci strojů, Horka u Staré Paky

Výroba a provoz / Zámečník (m/ž) - zámečníci strojů

Společnost Wotan Forest, a.s.

Místo pracoviště Horka u Staré Paky 31, Horka u Staré Paky
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 35 000 - 40 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Zámečník (m/ž) - zámečníci strojů (Horka u Staré Paky 31, Horka u Staré Paky)

Náplň práce:
- správa a údržba dřevařských automatických linek
- provádění oprav strojů a strojního zařízení
- spolupráce s elektrikáři a údržbáři
- preventivní a prediktivní údržba

Požadujeme:
- předchozí praxe v strojní údržbě
- SOU/SŠ elektro, pečlivost a spolehlivost
- manuální zručnost

5 týdnů dovolené, stravenky, penzijní připojištění, příplatky za přesčasy nad rámec ZP, bonus za odpacované roky a životní jubilea, možnost bezplatného vzdělávání, další slevové programy pro zaměstnance

kontakt: e-mailem

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Wotan Forest, a.s.

Wotan Forest, a.s.
Horka u Staré Paky 31
Horka u Staré Paky
51234
IČO: 26060701
aktualizováno před 14 dny

Odpověď na pracovní pozici Zámečník (m/ž) - zámečníci strojů

Horka u Staré Paky 31 31