Zámečník / zámečnice - svařeč / svářečka - zámečníci strojů, Hořice

Výroba a provoz / Zámečník / zámečnice - svařeč / svářečka - zámečníci strojů

Společnost Hořické strojírny spol. s r.o.

Místo pracoviště Chvalina 34, Hořice
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Zámečník / zámečnice - svařeč / svářečka - zámečníci strojů (Chvalina 34, Hořice)

Požadavky:
-Vyučen v oboru, popř. praxe velkou výhodou
- Certifikát svářeče ČSN EN ISO 9606-1 na metodu 135 (svařování el. obloukem v ochranném plynu) výhodou
- Oprávnění na obsluhu mostového jeřábu výhodou (ev. zaučíme a proškolíme)
- Orientace ve výkresové dokumentaci
- Komunikační dovednosti, odpovědnost, samostatnost, flexibilita
Náplň práce:
- Různorodá výroba polotovarů v kusové výrobě podle výkresové dokumentace
- Rozměření a umístění dílců na základový materiál, nabodování, kontrola rozměrů, zavaření
- Manipulace s polotovary a výrobky pomocí mostového jeřábu
Poznámka:
- Mzda odpovídající získaným pracovním zkušenostem, dovednosti a praxi
- Po zapracování a splnění požadavku zaměstnavatele pracovní poměr na dobu neurčitou
- Nástup možný dohodou, ihned
Benefity: Příspěvek na telefon, na penzijní pojištění, čištění oděvu, týden dovolené navíc, závodní stravování s příspěvkem, příspěvek na dovolenou, na sportovní, zdravotní a kulturní účely, měsíční výkonnostní a roční věrnostní odměny
Pozice je vhodná i pro absolventy.

Informace o společnosti Hořické strojírny spol. s r.o.

Hořické strojírny spol. s r.o.
Chvalina 34
Hořice
50801
IČO: 60113448
aktualizováno před asi 2 roky