Zámečník - zámečníci strojů, Teplice

Výroba a provoz / Zámečník - zámečníci strojů

Společnost ROKA Industry, spol. s r.o.

Místo pracoviště Emilie Dvořákové 886, Teplice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 45 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Zámečník - zámečníci strojů (Emilie Dvořákové 886, Teplice)

POPIS PRACOVNÍ POZICE:
- Řezání plechů laserovým paprskem
- Ovládání systému laseru dle dokumentace
- Očištění a označení výpalků
- Vedení deníků údržby stroje
- Práce spojená s povinností kontroly výrobků a odpovědností za kvalitu a efektivitu výroby
- Práce v kolektivu a ochota předávat své zkušenosti ostatním
POŽADAVKY:
- Praxe v oboru výhodou
- Základní znalost práce na počítači
- Znalost českého jazyka
- Ochota pracovat ve směnném provozu
NABÍZÍME:
- 25 dní dovolené
- Vzdělávací kurzy a školení / možnost osobního růstu
- Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
- Zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinu
- Závodní stravování
- Denní nákup svačin/ občerstvení na pracovišti
- Soda bar a nápojový automat na pracovišti
- Firemní fitness
- Firemní a teambuildingové akce
- Odměna za doporučení nového kolegy
V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky od PO do PÁ v době od 8:00 do 15:00 hodin, nebo e-mailem.

Informace o společnosti ROKA Industry, spol. s r.o.

ROKA Industry, spol. s r.o.
Emilie Dvořákové 886
Teplice
41501
IČO: 48292982
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Zámečník - zámečníci strojů

Emilie Dvořákové 886 886
Teplice