Zámečník - zámečníci strojů, Blansko

Výroba a provoz / Zámečník - zámečníci strojů

Společnost Bustec production s.r.o.

Místo pracoviště Brněnská 1748, Blansko
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 21 800 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Zámečník - zámečníci strojů (Brněnská 1748, Blansko)

Požadujeme:
- Středoškolské nebo odborné vyučení, vhodné i pro absolventy
- Čtení výkresové dokumentace, práce s dílenským nářadím
- Manuální zručnost
- Proaktivní přístup, pečlivost, odpovědnost, samostatnost

Náplň práce:
- Zámečnické a dílenské práce

Nabízíme:
- Zázemí stabilní, ryze české společnosti
- Příspěvek na stravování
- Práce na HPP
- Motivující pracovní ohodnocení, firemní benefity
- Nástup možný ihned
- Mzda: od 21 800 Kč

V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis na níže uvedený e-mail.
Kontakt: Ing. Miloslav Zvejška - výrobní ředitel, jednatel, tel. 728 898 892, e-mail:

Informace o společnosti Bustec production s.r.o.

Bustec production s.r.o.
Brněnská 1748
Blansko
67801
IČO: 63485354
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Zámečník - zámečníci strojů