Zaměstnanec technického střediska - ostatní uklízeči a pomocníci, Liberec

Služby / Zaměstnanec technického střediska - ostatní uklízeči a pomocníci

Společnost STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC

Místo pracoviště Tanvaldská 50, Liberec
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 16 800 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Zaměstnanec technického střediska - ostatní uklízeči a pomocníci (Tanvaldská 50, Liberec)

Zákonné předpoklady pro vznik pracovního poměru - fyzická osoba, která je státním občanem České republiky (případně i cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt), dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá český jazyk
Požadavky na uchazeče:
- řidičský průkaz skupiny C, profesní průkaz výhodou
- časová flexibilita nutná
- samostatnost při vykonávání práce
Pracovní náplň:
- zajišťování úpravy zeleně v katastru
- zajišťování zimní údržby v zimním období
- běžné opravy a údržba techniky, různé opravy mobiliáře, dopravní značení
Platové zařazení: 6. platová třída, která podle platného katalogu prací odpovídá nejvýše zařazenému vykonávanému druhu práce.
Místo výkonu práce: Městský obvod Liberec - Vratislavice nad Nisou
Nástup do pracovního poměru: dohodou
Pracovní poměr: na dobu neurčitou
Pracovní úvazek: plný pracovní úvazek
Nabízené výhody: 5 týdnů dovolené, zdravotní volno - sick days, příspěvky na kulturu a sport, stravenky
Bližší informace k uvedenému výběrovému řízení a soupis povinných příloh pro zařazení uchazeče do výběrového řízení jsou k dispozici na webových stránkách Městského obvodu Liberec - Vratislavice nad Nisou na adrese https://www.vratislavice.cz/urad/volna-pracovni-mista
Uzávěrka pro doručení přihlášek uchazečů do tohoto výběrového řízení je dne 09. 07. 2021 ve 12:00 hod.
Kontaktní osoby: Jan Janíček, Mgr. Věra Masárová, tel. 482 428 810, 775 080 702, e-mail:

Informace o společnosti STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC

STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC
Tanvaldská 50
Liberec
46311
IČO: 262978
aktualizováno před téměř 3 roky