Vedoucí prodejny - vedoucí pracovních týmů v prodejnách, Benátky nad Jizerou

Obchod a cestovní ruch, Management / Vedoucí prodejny - vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Společnost NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

Místo pracoviště Tovární 111, Benátky nad Jizerou
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí prodejny - vedoucí pracovních týmů v prodejnách (Tovární 111, Benátky nad Jizerou)

Prvotní kontakt:
osobně: ovární č.p. 111, Benátky nad Jizerou II, 294 71 Benátky nad Jizerou 1
tel.: 725 263 697, v době 8,00 -18,00

Informace:
Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme do svého týmu na prodejně v Benátkách nad Jizerou kolegu/kolegyni na pozici VEDOUCÍ/HO PRODEJNY (prodejna se nachází v budově Penny Marketu).

Pracovní doba od PO - PÁ ranní / odpolední směna a směna o víkendu.
Náplň práce:

- Odpovědnost za svěřenou prodejnu v nepřítomnosti vedoucí
- Komunikace a obsluha zákazníků, obsluha pokladny
- Objednávání a příjem zboží včetně spotřebního materiálu
- Zpracování drobného vydání
- Přidělování pokladní hotovosti a její kontrola
- Příprava odvodu tržeb a denní uzávěrka
- Plnění cílů firmy - obrat, inventury, provozní náklady

Požadujeme:
- Odborné vyučení bez maturity
- Praxi na dané pozici a ve vedení lidí podmínkou
- Základní znalost práce na PC
- Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
- Zodpovědný přístup k práci
- Samostatnost
- Loajalita
- Zdravotní průkaz "

Nabízíme:
- Práci ve stabilní české společnosti
- Příspěvek na stravování ve mzdě
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Odměnu za práci o víkendech a svátcích
- Multisport kartu
- Zvýhodněné zaměstnanecké nákupy masa
- Odměna za odpracované roky = Lázně / Poukaz

Informace o společnosti NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
Tovární 111
Benátky nad Jizerou
29471
IČO: 61250988
aktualizováno před 10 měsíci