Zástupce vedoucí prodejny (ž/m) - řídící pracovníci v maloobchodě, Karlovy Vary

Obchod a cestovní ruch, Management / Zástupce vedoucí prodejny (ž/m) - řídící pracovníci v maloobchodě

Společnost BM ČESKO s.r.o.

Místo pracoviště Dolní Kamenná 1016, Karlovy Vary
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Zástupce vedoucí prodejny (ž/m) - řídící pracovníci v maloobchodě (Dolní Kamenná 1016, Karlovy Vary)

Kontakt: Baxová Ivana, tel.: 267 289 176, 608 745 528, e-mail:
Prosíme o zaslání životopisu na e-mail
Náplň práce:
- zodpovědnost za vedení svěřené prodejny
- vedení týmu, jeho hodnocení, nábor nových zaměstnanců
- řešení provozních záležitostí, zpracování podkladů
- zodpovědnost za správné fungování prodejny, pravidelný reporting
- plnění stanovených cílů a obchodních výsledků prodejny
- zodpovědnost za pracovnělékařské prohlídky

Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- praxe na stejné nebo obdobné pozici v hobbymarketu
- samostatnost, zodpovědnost
- profesionální jednání a vystupování
- prozákaznický přístup
Nabízíme:
- velmi nadstandardní mzdové ohodnocení
- benefity
- možnost pracovního poměru na dobu neurčitou
- možnost seberealizace
Nástup možný ihned nebo dohodou.

Informace o společnosti BM ČESKO s.r.o.

BM ČESKO s.r.o.
Dolní Kamenná 1016
Karlovy Vary
36005
IČO: 4335813
aktualizováno před asi rokem