Zástupce vedoucího skladu (m/ž) - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Chýnov

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Zástupce vedoucího skladu (m/ž) - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost Golden Snack s.r.o.

Místo pracoviště Záhostice 40, Chýnov
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 28 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Zástupce vedoucího skladu (m/ž) - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Záhostice 40, Chýnov)

Požadavky: práce s MS Office, komunikativní, flexibilní, základní znalost angličtiny.

Náplň práce: obsluha PC programu Helios (naučíme), plnohodnotný zástup vedoucího skladu (tvorba objednávek, hlídání skladové dostupnosti), práce se scannerem,příjem, výdej, obsluha vysokozdvižného vozíku (ŘP zařídíme).

Nabízíme: měsíční prémie, plně hrazené stravenky, vánoční prémie, příspěvek na důchodové pojištění.
Kontakt: telefonicky (Po-Pá: 8:00 - 15:00 hod.), e-mailem.

Informace o společnosti Golden Snack s.r.o.

Golden Snack s.r.o.
Záhostice 40
Chýnov
39155
IČO: 26023261
aktualizováno před 9 měsíci