Zástupce, zástupkyně obchodního ředitele - specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií), Dolní Benešov

Obchod a cestovní ruch / Zástupce, zástupkyně obchodního ředitele - specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií)

Společnost MSA, a.s.

Místo pracoviště Hlučínská 641, Dolní Benešov
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Zástupce, zástupkyně obchodního ředitele - specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií) (Hlučínská 641, Dolní Benešov)

KO: Stromská Zuzana Ing., tel.: 733 678 252, e-mail: Prvotní kontakt pouze na e-mail.
- VŠ
- znalost AJ/RJ na komunikativní úrovni
- zkušenosti na podobné pozici 5 let
- znalost MS Office
- ochota cestovat
- ŘP sk.B
Místo výkonu práce: Dolní Benešov, nástup ihned.
Nabízíme:
o Perspektivní zaměstnání v prostředí mezinárodní firmy
o Motivující finanční ohodnocení (prémie)
o Týden dovolené navíc
o Pružná pracovní doba
o Příspěvek na stravování
o Příležitost k dalšímu profesnímu růstu

Pracovní náplň:
Zastupuje obchodního ředitele v jeho nepřítomnosti:
o Zajišťuje prodej výrobků v objemu přijatém v prodejním plánu s důrazem na využití kapacit
o Zodpovídá za řízení nabídky a poptávky z hlediska zabezpečení nákupu materiálu, výrobních kapacit a požadovaných termínů plnění
o Stanovuje a vytváří podmínky pro růst rentability prodejů
o Zajišťuje a zabezpečuje výstavy
o Dohlíží na dodržování bezpečnosti práce, podílí se na realizaci cílů IMS
o Účastní se zahraničních pracovních cest

Informace o společnosti MSA, a.s.

MSA, a.s.
Hlučínská 641
Dolní Benešov
74722
IČO: 45192278
aktualizováno před více než 2 roky