Závozník na svoz odpadu - pracovníci odvozu a recyklace odpadů, Slatiňany

Výroba a provoz / Závozník na svoz odpadu - pracovníci odvozu a recyklace odpadů

Společnost Granplast s.r.o.

Místo pracoviště Švermova 874, Slatiňany
Minimální vzdělání Bez vzdělání
Výše ohodnocení 16 500 - 17 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Závozník na svoz odpadu - pracovníci odvozu a recyklace odpadů (Švermova 874, Slatiňany)

Místo výkonu práce: Slatiňany
NÁPLŇ PRÁCE: Práce obnáší svoz (nakládka, vykládka) tříděného odpadu a s tím související činnosti.
POŽADAVKY: Uchazeč musí být fyzicky zdatný a musí chtít pracovat.
Odměna je závislá na výkonu. Nabízíme stabilní dlouhodobé zaměstnání, individuální přístup, férové jednání.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Neomezený tarif na telefonní hovory, stravenky

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 8 do 18 hod. nebo na e-mailové adrese.

Informace o společnosti Granplast s.r.o.

Granplast s.r.o.
Švermova 874
Slatiňany
53821
IČO: 28820215
aktualizováno před asi 2 roky