Zdravotně-sociální pracovník/ pracovnice - odborní pracovníci v sociální oblasti, Humpolec

Zdravotnictví / Zdravotně-sociální pracovník/ pracovnice - odborní pracovníci v sociální oblasti

Společnost Vysočinské nemocnice s.r.o.

Místo pracoviště 5. května 319, Humpolec
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 30 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Zdravotně-sociální pracovník/ pracovnice - odborní pracovníci v sociální oblasti (5. května 319, Humpolec)

Náplň práce: sociální práce s pacienty, rodinami, úřady. Vedení důchodové pokladny, administrativa. Pomoc při uplatňování práv a oprávněných zájmů pacienta, koordinace se zdravotním týmem a lékaři.

Požadujeme: odbornou způsobilost dle vyhlášky 96/ 2004 Sb., trestní bezúhonnost, samostatnost, spolehlivost.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Vysočinské nemocnice s.r.o.

Vysočinské nemocnice s.r.o.
5. května 319
Humpolec
39601
IČO: 25257005
aktualizováno před 2 dny

Odpověď na pracovní pozici Zdravotně-sociální pracovník/ pracovnice - odborní pracovníci v sociální oblasti

5. května 319 319
Humpolec