Zdravotní sestra/bratr domácí zdravotní péče - ošetřovatelé v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče, Hranice

Zdravotnictví / Zdravotní sestra/bratr domácí zdravotní péče - ošetřovatelé v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče

Společnost Charita Hranice

Místo pracoviště Purgešova 1399, Hranice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 300 - 34 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Zdravotní sestra/bratr domácí zdravotní péče - ošetřovatelé v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče (Purgešova 1399, Hranice)

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
Zdravotní sestra domácí zdravotní péče je odborně kvalifikovaná pro výkon bez odborného dohledu, samostatně pracující. Na základě ordinace lékaře a rozpisu služby od vrchní sestry, poskytuje terénní zdravotní péči klientům v jejich domácnostech (odběry biologického materiálu, podávání léku, převazy defektů, kondiční rehabilitace, …). Při práci postupuje dle platných předpisů, norem, směrnic a standardů kvality. Pracuje dle své náplně práce a příkazů vrchní sestry. Zajišťuje odbornou zdravotní péči u klientů dle ošetřovatelských standardů; vede požadovanou dokumentaci na PC; vyhodnocuje denně vykonanou péči, zaznamenává ji do systému Webcarol; účastní se vzdělávacích a školících akcí; účastní se provozních porad, supervizí

Požadavky:
Bezúhonnost; Odborná způsobilost; Řidičský průkaz skupiny B; Loajalita; Pružnost; Samostatnost; Spolehlivost; Dobré komunikační schopnosti

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - Ing. Zdeňka Nováková/personalistka:
- zasláním průvodního dopisu a životopisu (CV) na e-mail:
- telefonicky na čísle 739 526 263;
- osobně na adrese místa výkonu práce

Informace o společnosti Charita Hranice

Charita Hranice
Purgešova 1399
Hranice
75301
IČO: 45180326
aktualizováno před 11 měsíci