Zdravotní sestra/bratr - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester), Přerov

Zdravotnictví / Zdravotní sestra/bratr - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

Společnost Všeobecný lékař Welfare, s.r.o.

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Kabelíkova 2682, Přerov
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 22 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Zdravotní sestra/bratr - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester) (Kabelíkova 2682, Přerov)

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
odborná péče o pacienty v domácím prostředí (měření tlaku, odběry, převazy); výpomoc v ordinaci všeobecného praktického lékaře

Požadujeme:
empatický a přátelský vztah k pacientům (zejména seniorům); spolehlivost; vzdělání v oboru všeobecná nebo pratická sestra; řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič; praxe v ambulanci není podmínkou

Nabízíme:
zkrácený úvazek; odměny dle počtu návštěv; flexibilní pracovní dobu; mobilní telefon; placené vzělávací akce; lékařské konzultace

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail:
- telefonicky na čísle 773 545 225 - paní Kateřina Nevanová

Informace o společnosti Všeobecný lékař Welfare, s.r.o.

Všeobecný lékař Welfare, s.r.o.
Kabelíkova 2682
Přerov
75002
IČO: 8617392
aktualizováno před více než 3 roky