Zdravotní sestra domácí zdravotní péče - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče, Chrudim

Zdravotnictví / Zdravotní sestra domácí zdravotní péče - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče

Společnost Oblastní charita Chrudim

Místo pracoviště Radoušova 1420, Chrudim
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 28 000 - 32 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Zdravotní sestra domácí zdravotní péče - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče (Radoušova 1420, Chrudim)

Místo výkonu práce: Chrudim
NÁPLŇ PRÁCE: odborná zdravotní péče v domácím prostředí pacienta
POŽADAVKY: platné osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, praxe u lůžka výhodou, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, časová flexibilita, schopnost řádně vést příslušné evidence, uživatelská práce na PC, trestní bezúhonnost
Osobnostní předpoklady: schopnost týmové i individuální práce, komunikativnost, pečlivost, vlastní aktivita a tvořivý přístup, zodpovědnost a empatie, ochota dále se vzdělávat, ztotožnění s posláním Charity
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:
Nabízíme: zázemí významného poskytovatele sociálních a zdravotních služeb, 5 týdnů dovolené, mimořádné odměny 2 - 4x ročně, pravidelné i jednorázové odborné vzdělání, pracovní oděv a obuv, služební mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely, stravenky ve formě stravenkového paušálu, smysluplnou práci, která má za cíl pomáhat lidem, nástup dle dohody

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

Informace o společnosti Oblastní charita Chrudim

Oblastní charita Chrudim
Radoušova 1420
Chrudim
53701
IČO: 43498485
aktualizováno před asi rokem