Zdravotní sestra - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester), Frýdek-Místek

Zdravotnictví / Zdravotní sestra - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

Společnost Charita Frýdek - Místek

Místo pracoviště K Hájku 2971, Frýdek-Místek
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 33 000 - 33 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Zdravotní sestra - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester) (K Hájku 2971, Frýdek-Místek)

A11 z:25/1/2023 a:14/4/2023
Požadujeme:
- osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu
- 12-ti hodinové směny v nepřetržitém provozu
- zdravotní způsobilost
- bezúhonnost
- empatie k cílové skupině lidí s duševním onemocněním
- řidičské oprávnění sk. B (není podmínkou).
Náplň práce:
- provádění základních úkonů
- vedení zdravotní dokumentace klientů
- účast na lékařských vizitách
- plnění naordinovaných, diagnostických, léčebných a ošetřovatelských výkonů
- doprovázení klientů na odborná vyšetření
- příprava a podávání léků
- ošetřování PEGu, stomií, permanentních katétrů a kanyl
- odběr biologického materiálu na vyšetření
- zavádění standardů ošetřovatelské péče a zpracovávání metodik.
Nabízíme:
- finanční ohodnocení dle mzdového předpisu Charity Frýdek-Místek, 33.000 Kč
- pravidelné odborné vzdělávání, 6 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění)
- příjemné pracovní prostředí
- pracovní smlouvu na rok s možností prodloužení
- 12-ti hodinové denní směny od pondělí do neděle, bez nočních směn.
Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 30. 04. 2023 elektronicky na e-mail Výběrové řízení je dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti. Nevyžádané zaslané přihlášky se nevracejí a zaslání uchazeči souhlasí se zpracováním svých údajů pro účely výběrového řízení.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Charita Frýdek - Místek

Charita Frýdek - Místek
K Hájku 2971
Frýdek-Místek
73801
IČO: 45235201
aktualizováno před asi rokem