*zdravotní sestra - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester), Velká Bíteš

Zdravotnictví / *zdravotní sestra - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

Společnost Domov bez zámku Náměšť nad Oslavou, příspěvková organizace

Místo pracoviště Na Výsluní 677, Velká Bíteš
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 18 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: *zdravotní sestra - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester) (Na Výsluní 677, Velká Bíteš)

Požadujeme: odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb. včetně osvědčení o výkonu zdravotnického povolání, trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
Náplň práce: ošetřovatelská péče dle vyhl. Č . 424/2004 Sb. ve znění pozdějších předpisů, administrativní práce - záznamy, doplňování dokumentů atd.
Více na www.domovbezzamku.cz.
10. platová třída + zvláštní příplatek sk. II., příplatek za práci v So, Ne, Sv, za dělenou směnu
Příjemné pracovní prostředí
Možnost dalšího vzdělávání
Příspěvek na stravu
5 týdnů dovolené + 1 týden dodatkové dovolené
První kontakt emailem nebo telefonicky 7:00-14:30

Informace o společnosti Domov bez zámku Náměšť nad Oslavou, příspěvková organizace

Domov bez zámku Náměšť nad Oslavou, příspěvková organizace
Na Výsluní 677
Velká Bíteš
59501
IČO: 71184601
aktualizováno před 5 měsíci