Zedník - zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva), České Budějovice

Stavebnictví / Zedník - zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Společnost Stavitelství Luňáček s.r.o.

Místo pracoviště Novohradská 1682, České Budějovice
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 25 560 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Zedník - zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) (Novohradská 1682, České Budějovice)

Místo výkonu práce: Jihočeský kraj
Požadujeme: praxe a vyučení v oboru, trestní bezúhonnost, dobrý zdrav. stav, ŘP sk. B - výhodou.
Předpoklady: spolehlivost, pracovitost, smysl pro samostatnou a zodpovědnou práci.
Nabízíme: stabilní zázemí prosperující společnosti, dobré platové ohodnocení, pevná pracovní doba, dobrý kolektiv.
Náplň práce: např. vyzdívání nosných zdí, příček, komínů, nahazování, omítání a štukování stav. ploch, znalost stavebních výkresů
Zaměstnanecké výhody: stravenky Sodexo
Kontakt: e-mailem, telefonicky nebo osobně

Informace o společnosti Stavitelství Luňáček s.r.o.

Stavitelství Luňáček s.r.o.
Novohradská 1682
České Budějovice
37008
IČO: 28100476
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Zedník - zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Novohradská 1682 1682