Zkrácený úvazek - řidič sk. b - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby), Hustopeče

Doprava / Zkrácený úvazek - řidič sk. b - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Společnost ŠEDOVÁ clean service - Hustopečsko, z.ú.

Místo pracoviště Havlíčkova 540, Hustopeče
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 15 750 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Zkrácený úvazek - řidič sk. b - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby) (Havlíčkova 540, Hustopeče)

9.3.2022/ Do stále se rozvíjející společnosti hledáme pracovníka na pozici ŘIDIČ. Jedná se o chráněné pracovní místo vhodné pro osoby se zdravotním postižením, zkrácený úvazek 6 hodin denně. Místem výkonu práce je: Hustopeče a okolí.
NÁPLŇ PRÁCE: rozvoz pracovníků úklidu po území města, svoz a rozvoz prádla pro prádelnu v Hustopečích.
POŽADAVKY: aktivní řidič, řidičský průkaz sk. B, pracovitost, spolehlivost, samostatnost.
NABÍZÍME: práce na pracovní smlouvu s možností prodloužení, služební mobilní telefon, pravidelná mzda, možnost dlouhodobé spolupráce. Vhodné pro muže, jedná se o fyzicky náročnější práci - svoz čistého a špinavého prádla. Možnost nákupu čistících přípravků za zvýhodněné ceny.
KONTAKT: Pro domluvení osobní schůzky nejdříve telefonický (8,00 - 13,00 hod.) nebo e-mailový kontakt.

Informace o společnosti ŠEDOVÁ clean service - Hustopečsko, z.ú.

ŠEDOVÁ clean service - Hustopečsko, z.ú.
Havlíčkova 540
Hustopeče
69301
IČO: 7650591
aktualizováno před asi 2 roky