Zkušební komisař/komisařka - úředníci vnitřních věcí státu a regionálního rozvoje, Lovosice

Administrativa / Zkušební komisař/komisařka - úředníci vnitřních věcí státu a regionálního rozvoje

Společnost Město Lovosice

Místo pracoviště Školní 407, Lovosice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 21 260 - 31 240 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Zkušební komisař/komisařka - úředníci vnitřních věcí státu a regionálního rozvoje (Školní 407, Lovosice)

Pracovní náplň - především:
" posuzování a ověřování odborné způsobilosti k řízení silničních motorových vozidel a posuzování podmínek pro udělování řidičských oprávnění a pro odnímání, omezování, podmiňování, vracení a rušení podmínění nebo omezení řidičských oprávnění ve správním řízení včetně posuzování pravosti řidičských průkazů členských států Evropské unie pro účely jejich výměny
" výkon státní správy a státního dozoru ve věcech získávání a zdokonalování odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel v rozsahu vymezeném zákonem, zpracování podkladů pro vydávání a odnětí registrace k provozování autoškoly, změny technických podmínek k provozování autoškoly a schvalování výcvikových vozidel
" zajištění zkoušky z odborné způsobilosti žadatelů o řidičské oprávnění, evidence zahájení výuky žáků v jednotlivých autoškolách, provádění zkoušek z předpisů o provozu na pozemních komunikacích a zdravotnické přípravy, ze znalosti ovládání a údržby vozidla a z praktické jízdy

Požadavky:
" středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou
" odborná způsobilost podle zákona č. 247/2000 Sb., o získávání a zdokonalování odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel výhodou
" věk minimálně 25 let dle ust. § 34 odst. 1 písm. a) zákona č. 247/2000 Sb., o získávání a zdokonalování odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel a o změnách některých zákonů, v platném znění
" do 6 měsíců po nástupu do funkce povinnost přihlásit se na základní školení pro zkušební komisaře a zkouškou získat průkaz zkušebního komisaře pro skupiny vozidel A, B, C a T, pokud není držitelem průkazu zkušebního komisaře
" praxe ve státní správě a znalost problematiky výhodou
" státní občanství ČR nebo cizí státní příslušník s trvalým pobytem v ČR
" řidičský průkaz skupiny A, B, C, B+E, C+E a T (min. 5 let praxe), ostatní skupiny výhodou
" znalost práce na PC
" plná svéprávnost
" bezúhonnost
" zdravotní způsobilost

Přihláška musí obsahovat:
" jméno, příjmení
" datum a místo narození
" státní příslušnost
" místo trvalého pobytu
" číslo OP nebo dokladu o povolení k trvalému pobytu (u cizích státních příslušníků)
" datum a podpis (+ kontakt - číslo telefonu, email)
a přílohy:
" profesní životopis
" motivační dopis
" výpis z evidence Rejstříku trestů (starý nejvýše 3 měsíce)
" ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
" profesní portfolio obsahující případně další doklady prokazující odbornou vzdělanost

Zájemce pošle písemnou přihlášku s uvedenými přílohami na adresu: Městský úřad Lovosice, Školní 407/2, 410 02 Lovosice, tak, aby byla doručena na MěÚ do 05.01.2022, nebo osobně na podatelnu Městského úřadu Lovosice do 05.01.2022 do 14 hodin.

Na obálce vyznačí: "NEOTVÍRAT - výběrové řízení - zkušební komisař/komisařka"

Bližší informace poskytne kontaktní osoba.

Informace o společnosti Město Lovosice

Město Lovosice
Školní 407
Lovosice
41002
IČO: 263991
aktualizováno před více než 2 roky