Zlatník(ce) technolog do pražského ateliéru - klenotníci, zlatníci a šperkaři, Praha

Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Služby / Zlatník(ce) technolog do pražského ateliéru - klenotníci, zlatníci a šperkaři

Společnost KLENOTA s.r.o.

Místo pracoviště Široká 36, Praha
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Zlatník(ce) technolog do pražského ateliéru - klenotníci, zlatníci a šperkaři (Široká 36, Praha)

MÍSTO VÝKONU : Široká č.p. 36/5, Josefov, 110 00 Praha 1
KONTAKT : PRVOTNĚ E-MAILEM : Tamara Misařová, e-mail:
Pokud máte o tuto práci zájem, zašlete nám, prosím, do 30.6. 2021 krátký průvodní dopis a životopis s fotografií na e-mail

Hledáme technicky zdatného zlatníka/zlatnici, který/á se nebojí nových technologií, je otevřen novým příležitostem a chce pracovat na krásných, vkusných špercích z drahých kovů a kamenů. Hledáme profesionála se zkušenostmi, který má ambice na poli výroby šperků

Náplň práce:

o celková starost o technické zázemí naší výroby,
o správa a údržba strojních zařízení (soustruh, lasery, leštící stroje, licí a vypalovací pece, 3D tiskárny a spoustu dalších), včetně posuzování nabídek, řešení nákupu i reklamací,
o základní obsluha výše uvedených strojů,
o spolupráce se zlatníky,
o různé další (vesměs) technické úkoly.

Požadavky:

o vyučení/SŠ/VŠ v oboru a zkušenosti min. 3 roky,
o zájem o nové technologie (výhodou jsou zkušenosti s nimi),
o schopnost samostatně vytvářet náročné šperky
o zájem o výsledek, chuť odevzdávat profesionální práci
o velký smysl pro detail
o ochota učit se, pracovat na sobě a zdokonalovat se.

Nabízíme:

o inspirující a originální pracovní prostředí na Starém městě,
o práci s krásným produktem,
o skvělé platové ohodnocení,
o energii a náboj nadšené firmy, kde jde o výsledek,
o otevřené a přátelské jednání, a pohodový kolektiv,
o benefity jako sick days, vzdělávání, Multisport a občerstvení na pracovišti.
o pro mimopražské uchazeče flexibilní úvazek, případně pomoc s ubytováním a dopravou.

Informace o společnosti KLENOTA s.r.o.

KLENOTA s.r.o.
Široká 36
Praha
11000
IČO: 26286505
aktualizováno před téměř 3 roky