Vytváření sw pro průmyslové řídící systémy plc (siemens, omron) vč. oživování na stavbách v čr a sr - programátoři počítačových aplikací specialisté, Chrudim

Informační technologie / Vytváření sw pro průmyslové řídící systémy plc (siemens, omron) vč. oživování na stavbách v čr a sr - programátoři počítačových aplikací specialisté

Společnost HK ENGINEERING s.r.o.

Místo pracoviště Havlíčkova 1053, Chrudim
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 28 000 - 32 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Vytváření sw pro průmyslové řídící systémy plc (siemens, omron) vč. oživování na stavbách v čr a sr - programátoři počítačových aplikací specialisté (Havlíčkova 1053, Chrudim)

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Havlíčkova 1053, Chrudim
NÁPLŇ PRÁCE: Vytváření SW řešení pro průmyslové PLC (převážně Siemens, Omron) pro technologická zařízení lakoven, zařízení na čištění vzduchu od rozpouštědel. Cestování po ČR + při najíždění tlg. Více na www.hkeng.cz.
POŽADAVKY: Komunikativní a organizační typ, schopnost a ochota přemýšlet v souvislostech a učit se novým věcem. Znalost zásad obchodní korespondence na PC, MS Office, e-Plan, Autocad (příp. zaškolíme), parametrické nastavování FM. ŘP. sk. B, jazykové znalosti výhodou - není podmínkou. Optimálně vyhl. 50/1978 - samostatná práce (zaškolení možné vč. zvyšování kvalifikace).
VÝHODY: Osobní růst s individuálním ohodnocením, zvyšování kvalifikace.

První kontakt prosím učiňte na výše uvedeném telefonním čísle mezi 7:00-18:00hod, e-mailu nebo osobně na provozovně.

Požadavky

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti HK ENGINEERING s.r.o.

HK ENGINEERING s.r.o.
Havlíčkova 1053
Chrudim
53701
IČO: 25917978
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Vytváření sw pro průmyslové řídící systémy plc (siemens, omron) vč. oživování na stavbách v čr a sr - programátoři počítačových aplikací specialisté

Havlíčkova 1053 1053
Chrudim