Zubní sestra/bratr - pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení, Prostějov

Zdravotnictví / Zubní sestra/bratr - pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení

Společnost DRIM Dent s.r.o.

Místo pracoviště Plumlovská 922, Prostějov
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč
Požadované vzdělání Technik ve zdravotnictví

Detail pracovní nabídky na pozici: Zubní sestra/bratr - pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení (Plumlovská 922, Prostějov)

§97 PÍSM. d) ZoZ
Nástup možný ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní MUDr. Barbora Grygarová, tel.: 775 306 757 (volat Po-Pá 8:00-11:00 - 13:00-14:30 hod.), e-mail: Pracovní doba: Po, St 7:00-11:30-12:30-15:30 hod., Út 7:00-11:30-12:30-18:00 hod., Čt 7:00-11:30-12:30-16:30 hod., Pá 7:00-12:30-13:00-14:30 hod.
Požadujeme: vzdělání v oboru všeobecná zdravotní sestra/bratr, zubní instrumentář/ka, zdravotnický asistent/ka nebo zubní technik/čka, řidičský průkaz sk. B výhodou, znalost anglického jazyka výhodou.
Náplň práce: asistence u zubního křesla.
Nabízíme: 25 dní dovolené, příspěvek na stravné.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc

Informace o společnosti DRIM Dent s.r.o.

DRIM Dent s.r.o.
Plumlovská 922
Prostějov
79601
IČO: 7470975
aktualizováno před asi 2 roky