*zubní sestra - praktické sestry, Velké Meziříčí

Zdravotnictví / *zubní sestra - praktické sestry

Společnost Stomatologická praxe doktora ILKA s.r.o.

Místo pracoviště Poříčí 1256, Velké Meziříčí
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 Kč
Požadované vzdělání Ošetřovatelství
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: *zubní sestra - praktické sestry (Poříčí 1256, Velké Meziříčí)

Do týmu moderní zubní ordinaci ve Velkém Meziříčí přijmeme zdravotní sestru.
Nabízíme:
- příjemné prostředí,
- pevnou pracovní dobu,
- benefity po zapracování,
- 5 týdnů dovolené
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání v oboru všeobecná sestra
- základní práce s PC
- samostatnost, organizační schopnosti
- poctivost
Náplň práce:
- asistence zubnímu lékaři při ošetření
- běžné úkony zdravotní sestry pro zajištění chodu zubní ordinace
Nabídka je vhodná i pro kandidátky bez předchozí praxe v zubní ordinaci.
Pokud Vás zaujala naše nabídka, prosíme o zaslání životopisu s motivačním dopisem na emai:

Požadavky

  • Práce s PC - základní dovednosti PC

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Stomatologická praxe doktora ILKA s.r.o.

Stomatologická praxe doktora ILKA s.r.o.
Poříčí 1256
Velké Meziříčí
59401
IČO: 7390734
aktualizováno před 3 měsíci

Odpověď na pracovní pozici *zubní sestra - praktické sestry