Upravit hledání
filters placeholder

Aktuální nabídka pracovních pozic v oboru Chemičtí inženýři projektanti, konstruktéři a specialisté v příbuzných oborech v celé České republice

před 6 dny

Investment project manager - chemičtí inženýři projektanti, konstruktéři a specialisté v příbuzných oborech

Bohumín
Green Energy Origin Czech s.r.o.
90 000 - 120 000 Kč
Zkušenosti s výrobou elektrolytu do li baterií způsob kontaktu: osobně
před 17 dny

Konstruktér/konstruktérka forem - chemičtí inženýři projektanti, konstruktéři a specialisté v příbuzných oborech

Hranice
CZECH ETIMEX s.r.o.
50 000 Kč
Náplň práce: návrh a specifikace, podpora a schvalování vývoje, pořizování a přejímka vstřikovacích a vyfukovacích forem; tvorba technické dokumentace forem (horký vtok, chlazen...
před 30 dny

Provozní ředitel - chemičtí inženýři projektanti, konstruktéři a specialisté v příbuzných oborech

Bohumín
SkyStar Green Energy Technology s.r.o.
Musí mít zkušenosti s kompletací a oživováním výrobních linek v chemickém průmyslu – výroba elektrolytu. způsob kontaktu: osobně
před asi měsícem

Projektant elektro - chemičtí inženýři projektanti, konstruktéři a specialisté v příbuzných oborech

Plzeň
ŠKODA JS a.s.
36 000 - 45 000 Kč
Životopis zasílejte na e-mail: kontaktní formulář požadujeme: " sš/vš - obor elektro " osvědčení z vyhlášky 50/78 sb., §6, 7, 8 a 10 " orientaci v uplatňování norem pro jaderné ...