Upravit hledání
filters placeholder

Aktuální nabídka pracovních pozic v oboru Obsluha zemních a příbuzných strojů ve Svitavách

před 11 dny

Bagrista - obsluha zemních a příbuzných strojů

Svojanov
ELEKTRO ŠUDOMA, s.r.o.
22 000 - 25 000 Kč
Náplň práce: zemní práce na pásovém bagru, popř. traktorbagru požadavky: nutná praxe a strojnický průkaz, řidičské oprávnění typu c a karta řidiče výhodou nabízíme: možnost dopr...
před 30 dny

Strojník/ce kolových a pásových rypadel - obsluha zemních a příbuzných strojů

Svitavy
Kubík a.s.
40 000 Kč
Náplň práce: stabilní zaměstnání na pozici strojník/ce (obsluha kolových nakladačů, pásových rypadel) v prosperující společnosti. jedná se o zodpovědnou práci, která je náležitě...
před asi 2 měsíci

Strojník/ice stavebních strojů (rypadel a rypadlonakladačů) - obsluha zemních a příbuzných strojů

Svitavy
EVT Stavby s.r.o.
30 000 - 35 000 Kč
Požadavky: spolehlivost, praxe v oboru výhodou nabízíme: jistotu a stabilitu firmy s téměř třicetiletým úspěšným působením na českém trhu, práci na hpp, výkonové prémie, nábor...