Strojník/ce kolových a pásových rypadel - obsluha zemních a příbuzných strojů, Svitavy

Stavebnictví, Výroba a provoz, Doprava / Strojník/ce kolových a pásových rypadel - obsluha zemních a příbuzných strojů

Společnost Kubík a.s.

Místo pracoviště Průmyslová 1635, Svitavy
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 40 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Strojník/ce kolových a pásových rypadel - obsluha zemních a příbuzných strojů (Průmyslová 1635, Svitavy)

NÁPLŇ PRÁCE: stabilní zaměstnání na pozici strojník/ce (obsluha kolových nakladačů, pásových rypadel) v prosperující společnosti. Jedná se o zodpovědnou práci, která je náležitě finančně ohodnocena. Práce po celé ČR v turnusových cyklech.
NABÍZÍME: nové pracovníky zaškolíme, nabízíme možnost zvýšení, případně rozšíření kvalifikace, penzijní připojištění, životní a úrazové pojištění a další firemní benefity. NÁSTUP DLE DOHODY!
KONTAKT: e-mailem, telefonicky

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Jiné

Informace o společnosti Kubík a.s.

Kubík a.s.
Průmyslová 1635
Svitavy
56802
IČO: 25928082
aktualizováno před 17 dny

Odpověď na pracovní pozici Strojník/ce kolových a pásových rypadel - obsluha zemních a příbuzných strojů

Kubík a.s.
Průmyslová 1635 1635
Svitavy