Upravit hledání
filters placeholder

Aktuální nabídka pracovních pozic v oboru Seřizovači a obsluha konvenčních strojů na broušení ve Svitavách

před 2 dny

Cnc obsluha vodního paprsku - seřizovači a obsluha konvenčních strojů na broušení

Svitavy
RHI Magnesita Czech Republic a.s.
40 000 - 50 000 Kč
Náplň: obsluha vodního paprsku, údržba a provoz stroje, programování stroje, inovace produktivita pracoviště, vykazování odvedené práce požadavky: úso, sš - obráběč cnc strojů a...
před 2 dny

Cnc obsluha/broušení - seřizovači a obsluha konvenčních strojů na broušení

Svitavy
Náplň: obsluha 3-osého/5-osého cnc frézovacího centra, cnc tvarové broušení, , cnc řídící systémy heidenhain požadavky: vyučen/praxe v technickém oboru, ochota učit se novým věc...
před 2 dny

Cnc obsluha/programátor/ka - seřizovači a obsluha konvenčních strojů na broušení

Svitavy
Náplň: obsluha 3-osého/5-osého cnc frézovacího centra, cnc tvarové broušení, programování v edgecam, cnc řídící systémy heidenhain požadavky: vyučen/praxe v technickém oboru, oc...
před asi 2 měsíci

Brusič/ka - seřizovači a obsluha konvenčních strojů na broušení

Polička
KOH-I-NOOR PONAS s.r.o.
25 000 - 30 000 Kč
Požadavky: vzdělání technického nebo strojírenského zaměření, praxe v oboru výhodou nabízíme: dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění atd. kontakt: e-mailem