Cnc obsluha/programátor/ka - seřizovači a obsluha konvenčních strojů na broušení, Svitavy

Výroba a provoz / Cnc obsluha/programátor/ka - seřizovači a obsluha konvenčních strojů na broušení

Společnost RHI Magnesita Czech Republic a.s.

Místo pracoviště Průmyslová 424, Svitavy
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 40 000 - 50 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Cnc obsluha/programátor/ka - seřizovači a obsluha konvenčních strojů na broušení (Průmyslová 424, Svitavy)

NÁPLŇ: obsluha 3-osého/5-osého CNC frézovacího centra, CNC tvarové broušení, programování v EDGECAM, CNC řídící systémy HEIDENHAIN
POŽADAVKY: vyučen/praxe v technickém oboru, ochota učit se novým věcem, inovacím a moderním postupům, samostatnost, zodpovědnost, pečivost, týmová spolupráce, schopnost komunikace
NABÍZÍME: 26 dní dovolené, stravenkový paušál, příspěvky na dovolenou, na letní pobyty dětí zaměstnanců, příspěvek na úhradu zdravotních pomůcek ……….
Pracovní poměr na dobu určitou. Nástup dle dohody.
KONTAKT: osobně, emailem, telefonicky PO-PÁ 8.00 . 14.00 hod

Požadavky

  • Práce s PC

Informace o společnosti RHI Magnesita Czech Republic a.s.

RHI Magnesita Czech Republic a.s.
Průmyslová 424
Svitavy
56802
IČO: 16343409
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Cnc obsluha/programátor/ka - seřizovači a obsluha konvenčních strojů na broušení

Průmyslová 424 424
Svitavy