Administrativní pracovníci v nákupu - obchodní referenti, Valašské Meziříčí

Obchod a cestovní ruch / Administrativní pracovníci v nákupu - obchodní referenti

Společnost OPOP spol. s r. o.

Místo pracoviště Zašovská 750, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 - 31 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovníci v nákupu - obchodní referenti (Zašovská 750, Valašské Meziříčí)

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍCI V NÁKUPU
POŽADUJEME: SŠ vzdělání ekonomického / technického směru, znalost anglického jazyka,
znalost práce v Excelu, řidičský průkaz sk. B, pečlivost a odpovědnost.
NÁPLŇ PRÁCE: zpracování příjmů a výdejů materiálů v informačním systému, evidence
a vyřizování reklamací materiálů, nákup drobného materiálu, zajištění revizí strojů a zařízení
v OPOP dle platné legislativy a sledování platností revizí, evidence a likvidace odpadů, intrastat, EKO-Kom, legislativní povinnosti související s ochranou životního prostředí (ISPOP).
NABÍZÍME: stravenky, týden dovolené navíc, poukázky Flexipass, věrnostní odměny, penzijní připojištění, výhodné volání, firemní akce.
PRVNÍ KONTAKT: pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete, prosím, strukturovaný životopis
s motivačním dopisem nejlépe e-mailem do 18.2.2022 na:

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti OPOP spol. s r. o.

OPOP spol. s r. o.
Zašovská 750
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 47674105
aktualizováno před asi 2 roky