Skladníci - řidiči vysokozdvižných vozíků, Valašské Meziříčí

Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Doprava / Skladníci - řidiči vysokozdvižných vozíků

Společnost CIE PLASTY CZ. s.r.o.

Místo pracoviště Hranická 328, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 26 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladníci - řidiči vysokozdvižných vozíků (Hranická 328, Valašské Meziříčí)

SKLADNÍCI

PRACOVIŠTĚ PRŮMYSLOVÁ ZÓNA LEŠNÁ

POŽADUJEME: praxe na obdobné pozici ve výrobním závodě automotive výhodou, znalost systému SAP výhodou, oprávnění na řízení VZV, důslednost, pečlivost, systematické myšlení,
přesnost a pozornost při práci, jasná, otevřená a nekonfliktní komunikace, ochota pracovat
ve směnném/nepřetržitém provozu.
NÁPLŇ PRÁCE: manipulace se skladovými položkami v rámci skladu/výrobních prostor,
kontrola dodacích listů, příprava a štítkování výrobků pro expedici, práce se scannerem,
provádění inventur skladu, práce v systému skladové evidence SAP, komunikace s řidiči.
NABÍZÍME: možnost ročního bonusu, cafeterie, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, věrnostní odměny, dovolená v délce 5 týdnů.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 771 260 603 v po-pá v době od 8:00-14:00 hodin nebo e-mailem na
ov. 7.11.

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti CIE PLASTY CZ. s.r.o.

CIE PLASTY CZ. s.r.o.
Hranická 328
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 26792605
aktualizováno před 3 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Skladníci - řidiči vysokozdvižných vozíků

Další pracovní nabídky v okrese Vsetín v oboru Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Doprava

Všechny pracovní inzeráty v okrese Vsetín v oboru Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Doprava