Administrativní pracovník/ce – asistent/ka - všeobecní administrativní pracovníci, Česká Lípa

Administrativa / Administrativní pracovník/ce – asistent/ka - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost COMPAG CZ s.r.o.

Místo pracoviště Česká Lípa
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník/ce – asistent/ka - všeobecní administrativní pracovníci (Česká Lípa)

Požadujeme:
- Min. SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou
- Komunikační, vyjednávací a organizační schopnosti, spolehlivost, pečlivost
- Příjemné vystupování, vstřícnost a flexibilitu
- Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
- Dobré znalosti MS Office
Náplň práce:
- Příprava fakturačních podkladů veřejného osvětlení (VO) dle mandátních smluv ve spolupráci s elektrikáři
- Vedení pasportu VO
- Zajišťování provozních potřeb
- Zajišťování OOPP dle směrnice BOZP - vedení karet zaměstnanců + výdej OOPP
- Příprava podkladů pro výdej elektromateriálu ze skladu
- Ve spolupráci s elektrikářem provádění inventarizací skladu elektro
- Výběrová řízení - poptávka materiálu, příprava
- Vyřizování e-mailů, telefonátů
- Evidence, zpracování a příprava dokumentů
- Kompletování podkladů
- Skenování a elektronizace dokumentů
- Ostatní administrativní úkony dle požadavků
Nabízíme
- Práci na HPP a zázemí ve stabilní a dynamicky se rozvíjející nadnárodní společnosti
- Zaškolení
- Dobrý pracovní tým a přátelské pracovní prostředí
- Zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci
- Zaměstnanecké výhody (PC a telefon k dispozici, stravenky)

Informace o společnosti COMPAG CZ s.r.o.

COMPAG CZ s.r.o.

Česká Lípa

IČO: 62241630
aktualizováno před více než rokem