Administrativní pracovník/ce se zz, ozp/tzp - všeobecní administrativní pracovníci, Písek

Administrativa / Administrativní pracovník/ce se zz, ozp/tzp - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost VPT Partner s.r.o.

Místo pracoviště Budějovická 416, Písek
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 23 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník/ce se zz, ozp/tzp - všeobecní administrativní pracovníci (Budějovická 416, Písek)

VYHRAZENO PRO OZZ A OZP!!!
Staňte se součástí našeho skvělého týmu. Hledáme kolegu/kolegyni na pozici administrativního pracovníka/pracovnice, které je určené pro osobu s OZP/TZP nebo osobu se ZZ.
Vaším hlavním úkolem bude administrativní práce, reportování dat dodavatelům, vedení záznamů v informačním systému, zadávání objednávek, kontrola dokumentů apod.
Co Vám nabízíme?
- Zázemí dlouhodobě prosperující české společnosti
- Odpovídající platové ohodnocení
- Práci na hlavní pracovní poměr
- Možnost okamžitého nástupu
- Pravidelnou pracovní dobu po-pá 7:00 - 15:30 hod. (možnost i zkráceného úvazku)
- Kancelář kousek od centra města, MHD a parkoviště jen pár kroků
- Přátelský tým a pracovní prostředí
- V neposlední řadě také výbornou kávu
Co od Vás požadujeme?
- Ukončené SŠ vzdělání
- Znalost angličtiny
- Praxe v administrativě výhodou
- Znalost práce na PC
- Zodpovědnost, pečlivost, samostatnost a spolehlivost
Náplň práce:
- Komunikace s dodavateli
- Práce s PC, vedení záznamů v informačním systému, e-mailová komunikace, ostatní administrativní práce
- Komunikace s týmem
- Online školení
Zašlete nám své CV a krátký motivační dopis na email
Těšíme se na vás!

Informace o společnosti VPT Partner s.r.o.

VPT Partner s.r.o.
Budějovická 416
Písek
39701
IČO: 26105985
aktualizováno před více než 2 roky