Asistent/ka oddělení bankovního sektoru - všeobecní administrativní pracovníci, Písek

Administrativa / Asistent/ka oddělení bankovního sektoru - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost Zdeňka Vorlová

Místo pracoviště Chelčického 54, Písek
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 27 000 - 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistent/ka oddělení bankovního sektoru - všeobecní administrativní pracovníci (Chelčického 54, Písek)

Náplň práce:
- kompletní administrativní činnost.
Požadujeme:
- uživatelská práce na PC, dobré komunikační schopnosti, ŘP sk.B.
Nabízíme: zaškolení, nadstandardní finanční ohodnocení.
Pracovní doba od 9h do 15 h.
Vhodné i pro absolventy.
KONTAKT: p. Vorlová -

Požadavky

  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti Zdeňka Vorlová

Zdeňka Vorlová
Chelčického 54
Písek
39701
IČO: 74863690
aktualizováno před 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Asistent/ka oddělení bankovního sektoru - všeobecní administrativní pracovníci