Administrativní pracovník/ice - odborní účetní všeobecní, Ústí nad Labem

Finance, Administrativa / Administrativní pracovník/ice - odborní účetní všeobecní

Společnost Krajská majetková, příspěvková organizace

Místo pracoviště Tolstého 1232, Ústí nad Labem
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník/ice - odborní účetní všeobecní (Tolstého 1232, Ústí nad Labem)

Místo výkonu práce: Tolstého č.p. 1232/37
Střekov, Ústí nad Labem.
Náplň práce: administrativa, evidence pošty majetková evidence, zadávání a evidence smluv vč. registru smluv, evidence VZ, fakturace.
Požadujeme: středoškolské vzdělání.
Nabízíme: platové podmínky 25 000 - 35 000,- Kč., stravenky, čtvrtletní odměny.
Kontakt: na e-mail.

Informace o společnosti Krajská majetková, příspěvková organizace

Krajská majetková, příspěvková organizace
Tolstého 1232
Ústí nad Labem
40003
IČO: 829048
aktualizováno před více než 2 roky