Administrativní pracovník/nice - všeobecní administrativní pracovníci, Žamberk

Administrativa / Administrativní pracovník/nice - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o.

Místo pracoviště Klostermanova 1258, Žamberk
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 24 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník/nice - všeobecní administrativní pracovníci (Klostermanova 1258, Žamberk)

Náplň práce:
- Zpracování došlé a odeslané pošty
- Po zapracování vedení pokladny společnosti
- Zpracování a zaúčtování zahraničních faktur
- Zpracování ekonomických a administrativních podkladů k projektům
- Zpracování agendy cestovních příkazů
- Správa web dispečinku elektronické knihy jízd
- Správa a obsluha datové schránky
- Nákup kancelářských potřeb
- Správa skladu propagačních materiálů
- Správa a evidence klíčů
- Archivace dokumentů
- Asistence vedoucímu vzdělávacího centra při organizaci vzdělávacích akcí
- Sestavování plánu vzdělávacích kurzů
- Komunikace s objednateli, lektory, pronajímateli
- Technické zajištění realizace kurzů
- Administrativní odbavení povinných výstupů kurzů
- Fakturace kurzů
- Ostatní nespecifikované činnosti ekonomického úseku a další nespecifikované práce související s činností zaměstnavatele

Požadujeme:
- vzdělání - dokončené střední všeobecné (gymnázium) nebo střední odborné s maturitou (SŠ)
- výborné komunikační schopnosti
- schopnost samostatné práce a rozhodování
- zodpovědnost a spolehlivost
- velice dobrá znalost MS Office s důrazem na MS Excel

Nabízíme:
- odpovídající mzdové ohodnocení
- příjemné pracovní prostředí v ryze české společnosti