Frézař/ka kovů cnc - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů, Hnátnice

Výroba a provoz / Frézař/ka kovů cnc - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Společnost Autoneum CZ s.r.o.

Místo pracoviště Hnátnice 156, Hnátnice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 21 800 - 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Frézař/ka kovů cnc - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů (Hnátnice 156, Hnátnice)

MÍSTO VÝKONU: Hnátnice 156, Hnátnice 561 01
PRACOVNÍ NÁPLŇ: frézování, vrtání, řezání závitů, občasné programování ve 2D
POŽADUJEME: min. vyučení v technickém oboru
NABÍZÍME:
- práci na 12-ti hod. směny následně 36 hodin volno
- práci v týmu pro přední automobilky
- pracovní poměr na dobu určitou s monžostí dalšího prodloužení

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Autoneum CZ s.r.o.

Autoneum CZ s.r.o.
Hnátnice 156
Hnátnice
56101
IČO: 28783174
aktualizováno před 4 měsíci