*administrativní pracovník/pracovnice - chráněné pracovní místo pouze pro ozp - všeobecní administrativní pracovníci, Žďár nad Sázavou

Administrativa / *administrativní pracovník/pracovnice - chráněné pracovní místo pouze pro ozp - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost R-PASS s.r.o.

Místo pracoviště Vejmluvova 377, Žďár nad Sázavou
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 12 000 - 15 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: *administrativní pracovník/pracovnice - chráněné pracovní místo pouze pro ozp - všeobecní administrativní pracovníci (Vejmluvova 377, Žďár nad Sázavou)

Jobmatch-chráněné pracovní místo pro OZP;
Náplň práce:
Administrativní úkoly
Expedice zásilek, zpracování objednávek v jednoduchém systému, inventarizace skladu
Příjem, administrativa a třídění zboží
Komunikace se zákazníky, přepravci - běžné dotazy
Běžná údržba prodejna

Požadavky:
Dobrou náladu a příjemné vystupování
Ochota aktivně pracovat a učit se
Příjemný ústní i písemný projev

Nabízíme:
Chráněné pracovní místo pouze pro OZP
Zkušené kolegy, kteří rádi poradí i pomohou

Výběrové řízení se bude konat dne 16.4.2024 ve 13.00 hod; Vejmluvova 377/1, Žďár nad Sázavou

Zajímá Vás, jak to u nás vypadá?
Proto pořádáme výběrové řízení, kde uvidíte mj. naše výrobky, náplň práce, prostory, kde práce bude probíhat a rádi Vám zodpovíme veškeré otázky.

Proč jsou naše inzeráty často zveřejňovány?
Nejedná se o to, že by u nás byli naši kolegové nespokojeni, ale chceme zajistit povědomí o naší chráněné dílně, která ráda poskytne pracovní příležitost každému uchazeči o zaměstnání s invalidním důchodem.

Zaměstnanecké slevy, firemní akce, pravidelné vzdělávání, příspěvek na vzdělání

První kontakt na výběrovém řízení: Vejmluvova 377/1, Žďár nad Sázavou
16.4.2024 ve 13.00 hod

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti R-PASS s.r.o.

R-PASS s.r.o.
Vejmluvova 377
Žďár nad Sázavou
59102
IČO: 5251150
aktualizováno před asi měsícem