Administrativní pracovník/pracovnice (vyhrazeno pro ozp) - všeobecní administrativní pracovníci, Frýdek-Místek

Administrativa / Administrativní pracovník/pracovnice (vyhrazeno pro ozp) - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost Dvěděti.cz s.r.o.

Místo pracoviště Sadová 618, Frýdek-Místek
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 15 975 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník/pracovnice (vyhrazeno pro ozp) - všeobecní administrativní pracovníci (Sadová 618, Frýdek-Místek)

z:22/1/2023 (vyhrazeno pro OZP)
Náplň práce:
- zejména vkládání dat do počítače, získávání potřebných informací, tvorba textu.
Požadujeme:
- aktivní znalost práce na PC a pravidel pravopisu
- příjemné vystupování, kolegialitu, komunikativnost, pracovitost, spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost
- předložení výpisu z RT.
Nabízíme:
- nástup dle domluvy.
- pracovní poměr na dobu určitou s předpokladem prodloužení.
V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám na email Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 2 týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.

Informace o společnosti Dvěděti.cz s.r.o.

Dvěděti.cz s.r.o.
Sadová 618
Frýdek-Místek
73801
IČO: 9198580
aktualizováno před 3 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Administrativní pracovník/pracovnice (vyhrazeno pro ozp) - všeobecní administrativní pracovníci