Skladníci/logistici - úředníci ve skladech, Frýdek-Místek

Administrativa, Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladníci/logistici - úředníci ve skladech

Společnost B.PRO CZ s.r.o.

Místo pracoviště Příborská 258, Frýdek-Místek
Minimální vzdělání Střední odborné bez maturity a bez vyučení
Výše ohodnocení 26 000 - 29 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladníci/logistici - úředníci ve skladech (Příborská 258, Frýdek-Místek)

z:22/3/2024
Náplň práce:
- vychystání materiálu pro výrobu
- doplňování kanbanového skladu
- organizace a evidence materiálového a výrobkového toku ve skladu: příjem, skladování, výdej.
Požadujeme:
- platný průkaz VZV a zkušenosti s řízením VZV
- ŘP skupiny B
- znalost práce na PC, SAP výhodou.
Nabízíme:
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti s 30letou tradicí na českém trhu
- moderní, příjemné a čisté pracovní prostředí s přátelským kolektivem
- 5 týdnů dovolené
- stravenky, 13.plat, multisport karta, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněný tarif u O2)
příplatky za odpolední směny.
Kontakt telefonicky, emailem.

Požadavky

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti B.PRO CZ s.r.o.

B.PRO CZ s.r.o.
Příborská 258
Frýdek-Místek
73942
IČO: 60321296
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Skladníci/logistici - úředníci ve skladech

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Příborská 258 258

Další pracovní nabídky v okrese Frýdek-Místek v oboru Administrativa, Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz

Všechny pracovní inzeráty v okrese Frýdek-Místek v oboru Administrativa, Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz