Administrativní pracovník pro personální a mzdové oddělení - všeobecní administrativní pracovníci, Ústí nad Labem

Administrativa / Administrativní pracovník pro personální a mzdové oddělení - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace

Místo pracoviště Sociální péče 799, Ústí nad Labem
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník pro personální a mzdové oddělení - všeobecní administrativní pracovníci (Sociální péče 799, Ústí nad Labem)

Náplň práce: Jednoduchá administrativa pro personální a mzdové oddělení.
Objednávání stravenek, kontrola cestovních příkazů.
Požadujeme: znalost MS OFFICE, pečlivost, zodpovědnost.
Nabízíme příspěvek zaměstnancům na penzijní připojištění, zvýhodněné nabídky bankovních produktů pro zaměstnance.
PP na dobu 1 roku, s možností prodloužení.
Kontakt: e-mailem

Informace o společnosti Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace

Zdravotnická záchranná služba Ústeckého kraje, příspěvková organizace
Sociální péče 799
Ústí nad Labem
40011
IČO: 829013
aktualizováno před asi rokem