Administrativní pracovník, skladník - obchodní referenti, Rožnov pod Radhoštěm

Obchod a cestovní ruch / Administrativní pracovník, skladník - obchodní referenti

Společnost MERCURY STAR s.r.o.

Místo pracoviště U trati 2619, Rožnov pod Radhoštěm
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 24 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník, skladník - obchodní referenti (U trati 2619, Rožnov pod Radhoštěm)

Co vás čeká
Pečovat o zákazníky na eshopu a prodávat.
Podílet se na přátelské atmosféře v naší firmě a našem showroomu.
Práce v eshopu, zpracování objednávek, fakturace,
jednání se zákazníky na showroomu, práce s počítačem.
Komunikace se zákazníky přes telefon, email, chat.
Příjem a výdej zboží, příprava podkladů pro expedování zboží velkoobchodům.

Požadujeme: pečlivost, pracovitost, samostatnost, ovládání práce na PC. Snahu učit se novým věcem, řidičský průkaz skupiny B - není podmínkou
Pokud rádi pracujete s lidmi a umíte pracovat v malém týmu s úsměvem,
právě Vy jste vhodní na tuto pozici

Co vám můžeme nabídnout
Příjemnou atmosféru a přátelské prostředí v naší firmě .
Velmi zajímavé provize z prodeje židlí na prodejně .
Speciální prémie na konci roku.
Dovolená 25 dní
Stravenkový paušál
V případě přesčasů je možnost si je vybrat nebo proplatit s příplatkem 25% ,
nikdy u nás nepropadají.
Nákup zboží za nákupní ceny
Ohodnocení 200 Kč/hodina v případě dobrovolné komunikace na chatu se
zákazníky mimo pracovní dobu - není povinné
Odesílání vlastních zásilek přes naše dopravce v režijních cenách
Prémie za 5 let ve výši 5000 Kč a 10 let ve firmě ve výši 10000 Kč.
Firemní telefon i pro soukromé účely.
Výše mzdy závisí pouze na Vaší šikovnosti.

Kdo jsme:
Jsme firma která se zabývá prodejem všech možných typů židlí,
se specializací na kancelářské židle.
Naše společnost je lídrem v prodeji židlí na českém trhu, s historii 27 let na trhu.
Prodáváme všechny značky židlí od výrobců v České republice.
Jsme skvělý tým lidí, kteří ví za čím jdou.

První kontakt: e-mailem.

Informace o společnosti MERCURY STAR s.r.o.

MERCURY STAR s.r.o.
U trati 2619
Rožnov pod Radhoštěm

IČO: 62300164
aktualizováno před více než 2 roky