Administrativní pracovník - všeobecní administrativní pracovníci, Brno

Administrativa / Administrativní pracovník - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost I.A.N. TECHNIC, spol. s r.o.

Místo pracoviště Sokolova 696, Brno
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 24 000 - 28 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník - všeobecní administrativní pracovníci (Sokolova 696, Brno)

Kontakt telefonicky pracovní dny 07.00-15.00 hod. nebo e-mailem.

Pracovní náplň
" objednávání materiálu a zboží
" komunikace s dodavateli, řešení reklamací
" vedení skladové evidence

Požadujeme
" SŠ vzdělání
" pečlivost, přesnost
" uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme
" pracovní poměr na dobu neurčitou
" jednosměnný provoz (6.30-15.00)
" příspěvek na stravování
" místo výkonu práce Brno-Horní Heršpice
" nástup možný ihned

Informace o společnosti I.A.N. TECHNIC, spol. s r.o.

I.A.N. TECHNIC, spol. s r.o.
Sokolova 696
Brno

IČO: 44041560
aktualizováno před více než 2 roky